"OCHRONA ŚRODOWISKA I BDO W FIRMIE"

Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A wraz z Stowarzyszenie GPP Ekologia oraz Spółdzielnią Pracy Argo-Film i Ekouniversa mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie, które odbędzie się dnia: 12 czerwca 2023r. w Hotelu Patio we Wrocławiu, pt.: "OCHRONA ŚRODOWISKA I BDO W FIRMIE"

Szkolenie prowadzone będzie w formule pozwalającej na efektywne zdobycie wiedzy przez producentów, importerów i wprowadzających opakowania, sprzęt elektryczny i elektroniczny, samochody, a także baterie i akumulatory. Omówione zostaną również obowiązki wytwórców odpadów i posiadających urządzenia chłodnicze - więcej szczegółów w zaproszeniu.

Szkolenie odbędzie się 12 czerwca 2023r. (poniedziałek) w godz. 9.00-14.00 w Hotelu Patio, we Wrocławiu.

Z uwagi na to, że wydarzenie współfinansowane jest ze środków organizatorów w ramach publicznych kampanii edukacyjnych - koszt szkolenia wyniesie tylko 190 zł brutto (w tym przerwa kawowa i lunch).

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia: 06.06.2023r., mailowo na adres: aldona@argo-fim.com

Więcej szczegółów dot. szkolenia:  Aldona Maziak, tel. 515 122 142

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału!

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebook'u -  Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A., gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji. Znajdą nas Państwo również na Instagramie - reeko_organizacja_odzysku.