Oryginalny kevlar Greg'a Hancock'a z Grand Prix 2015 może być Twój!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia Grand Prix 2015 organizowanego w Finlandii, w którym Greg Hancock wystąpił w kevlarze stworzonym we współpracy z Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A. 
W 2015 roku Greg Hancock przyłączył się do ekologicznej akcji „PO JEDENASTE SEGREGUJ” realizowanej w ramach kampanii edukacyjnych. Mistrz sportu żużlowego z dumą promował proekologiczne hasła znajdujące się na kombinezonie. 

Już dziś Oryginalny kevlarowy kombinezon wybitnego żużlowca z autografem może być Twój!
Zwycięzca licytacji otrzyma również dedykowane podziękowania od mistrza sportu żużlowego Greg’a Hancock’a w formie filmu lub spotkania online. 

Do końca licytacji pozostało 10 dni!
Licytacja trwa do: 03.02.2023
Link do aukcji: Aukcja Allego - Greg Hancock - żużlowy kombinezon z Grand Prix'15

Zainteresowanie kevlarem jest naprawdę ogromne, obecnie nasza licytacja przekroczyła pułap 10 000 zł, jesteśmy dumni, że tak wiele osób dołączyło do akcji WOŚP. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aukcją i wsparcia wspaniałej inicjatywy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
 

Relacja z wydarzenia Grand Prix 2015:  https://youtu.be/Ch5Wgy5H_Uo

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebook`u -  Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A., gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat trwającej aukcji. Znajdą nas Państwo również na Instagramie - reeko_organizacja_odzysku.