Żyj zdrowo w zdrowym świecie! – to hasło, które chcemy promować!

Żyj zdrowo w zdrowym świecie! – to hasło, które chcemy promować! 

Szanowni czytelnicy, dziś chcielibyśmy poinformować was o niesamowitej inicjatywie, w której weźmiemy udział. Z wielką dumą ogłaszamy, iż Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. dołącza do akcji organizowanej przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas 31 Finału WOŚP chcemy wygrać z sepsą. Przekazujemy do licytacji Allegro cenny kevlar wielkiego mistrza sportu żużlowego – Greg’a Hancock’a. 

Greg Hancock to amerykański żużlowiec, multimedalista indywidulanych mistrzostw świata oraz trzykrotny drużynowy. W swojej karierze zdobył cztery złote medale i dziewięciokrotnie stawał na podium indywidualnych mistrzostw świata. Jest rekordzistą pod względem liczby startów, a także miejsc na podium w turniejach cyklu Grand Prix. Zdobył również najwięcej punktów w historii cyklu! Od 1994 roku wielokrotnie sięgał po tytuł indywidualnego mistrza USA. W 1992 roku rozpoczął starty również w Polsce. Na przestrzeni swojej kariery był zawodnikiem aż jedenastu klubów startujących w lidze polskiej.

W 2015 roku Greg Hanock przyłączył się do ekologicznej akcji „PO JEDENASTE SEGREGUJ” organizowanej przez Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S.A. realizowanej w ramach kampanii edukacyjnych i wystąpił w licytowanym kombinezonie na Grand Prix w Finlandii. Mistrz sportu żużlowego z dumą promował proekologiczne hasła znajdujące się na kombinezonie.

Oryginalny kevlarowy kombinezon wybitnego żużlowca z autografem może być Twój!
Zwycięzca licytacji otrzyma dodatkowo dedykowane podziękowanie od mistrza sportu żużlowego – Greg’a Hancock’a w formie filmu lub spotkania online.

Link do aukcji: https://allegro.pl/.../greg-hancock-zuzlowy-kombinezon-z...
Licytacja trwa do: 03.02.2023
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aukcją i wsparcia wspaniałej inicjatywy Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

#wosp2023 #aukcjeWOSP

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony na Facebook`u -  Reeko Organizacja Odzysku Opakowań S. A.